Loading…

Kate Middleton dhe Princi William hapin kanal zyrtar në YouTube, videoja e parë mori mbi 2 milion shikime

  • 07/05/2021 | 17:46

Kate Middleton dhe Princi William hapin kanal zyrtar në YouTube, videoja e parë mori mbi 2 milion shikime

Duka dhe Dukesha e Kembrixhit, Princi William dhe Kate Middleton, kanë lansuar kanalin e tyre në YouTube, transmeton Gazeta Metro.


Lajmi u publikua në Twitter.

“Tani jemi në YouTube”, thuhej në shkrimin.

Deri më tani, kanali i tyre ka vetëm një video të shkurtër që zgjat 25 sekonda, dhe përmban skena të shkurtra nga jeta e tyre, ndërsa pritet që shumë shpejt dyshja të jetë më aktive me video të ndryshme./gazetametro.net

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë