Loading…

Kate Winslet dhe Hugh Grant bëhen bashkë në film pas 29 vjetësh

  • 27/02/2024 | 20:15

Kate Winslet dhe Hugh Grant bëhen bashkë në film pas 29 vjetësh

ktorja Kate Winslet ka pasë sërish xhirime me aktorin Hugh Grant pas 29 vitesh.


Grant, 63 vjeç, shfaqet në serialin e ardhshëm të Winslet në HBO, “The Regime”, ata aktruan bashkë për herë të parë në filmin Jane Austen të vitit 1995, “Sense dhe Sensibility”.

“Ishte sinqerisht e mahnitshme sepse nuk e kam parë vërtet atë që nga “Sense dhe Sensibility”, dhe siç thoni ju, është një kohë shumë, shumë e gjatë – tre dekada,” tha Winslet për Entertainment Tonight në premierën e shfaqjes në New York City të hënën.

Kate u shpreh se ndjehet në siklet pasi tani ka më shumë vjet se në filmin e parë kur aktruan, shkruan People , transmeton Klankosova.tv.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë