Loading…

Katër burra rrahin një tjetër në Deçan

  • 12/02/2017 | 14:59

Katër burra rrahin një tjetër në Deçan

 

Në fshatin Carrabreg të Deçanit, dje rreth orës 15:40 ka ndodhur një rrahje masive.

Policia e Kosovës njofton se ka arrestuar katër të dyshuar meshkuj shqiptarë pasi që të njëjtit kanë sulmuar fizikisht viktimën mashkull, po ashtu shqiptar.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit njëri nga të dyshuarit dërgohet në mbajtje ndërsa tre janë liruar në procedurë të rregullt. /gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë