Loading…

Katër të arrestuar për prostitucion në Prishtinë

  • 14/03/2017 | 16:26

Katër të arrestuar për prostitucion në Prishtinë

Gjatë pasdites së djeshme në Prishtinë janë arrestuar katër të dyshuar, dy meshkuj dhe dy femra K/Shqiptare, nën dyshimin se të njëjtit janë të përfshirë në veprën e prostitucionit.


Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt, njofton Policia e Kosovës, përcjell gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë