Loading…

Katër të lënduar nga një aksident trafiku në Prizren

  • 06/12/2016 | 11:20

Katër të lënduar nga një aksident trafiku në Prizren

Katër persona janë lënduar gjatë  një aksident trafiku në Prizren, në të cilën ishin të përfshirë dy vetura me targa lokale.

Polica e Kosovës, ka thënë se kjo ka ndodhur për shkak të mos përshtartjes së shpejtësisë me kushtet e rrugës.

“Nga ky aksident u lëndua shoferi i njërës veturë dhe tre pasagjerë të cilët kanë pranuar tretman mjekësor dhe më pas janë liruar”, ka thënë Policia e Kosovës tutje./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë