Loading…

Katrahura e ‘artistëve’ të repit, Fero: Buta e ka therrë me thikë Mozzikun, kam qenë në spital me të

  • 28/05/2022 | 17:17

Katrahura e ‘artistëve’ të repit, Fero: Buta e ka therrë me thikë Mozzikun, kam qenë në spital me të

Reperi i njohur kosovar Fero, përmes një videoje live kishte thënë se Buta e kishte plagosur me thikë reperin Gramoz Aliu, në skenë Mozzik.


“Vete, thirre Buten nintervistë edhe vete për qysh o therr Mozziki”, kishte thënë Fero në një livestream me Kozak.

Biseda e plotë:

Kozak: Jo nuk vjen Buta ngaqë e kam pas përkrah Mossin dhe do t’ketë inate

Fero: Jo jo se jon bo bashkë kta, jon pajtu

Kozak: Është pajtu Buta me Mossin a?

Fero: Ngom munesh me thirrë Buten edhe me vetë, a është e vërtetë që u therr Mozziki

Ngom une e kam edhe deklaratën ku Mozziki ka shku në polici se une vet jom kon me Mozzikin n’spital, une jom kon me Mpzzikin kur aj u kan i therrt a po kupton?

Kozak: Po për çfarë janë therrë mor vlla?

Fero: Po Buta e din, Buta t’kallzon

Kozak: Buta?

Fero: Buta, Buta vete Buten

Fero: Mozziki i ka qit kungj Butes, edhe tana u kon i therrt për qat punë, a po kupton?

Kozak: E paska rrethin e fortë Buta

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë