Loading…
Katy Perry kapet ‘mat’ në momente intime me Orlando Bloom
  • 14/04/2019 | 12:53

Katy Perry kapet ‘mat’ në momente intime me Orlando Bloom

Çifti hollywoodian është kapur në çaste intime gjatë festivalit “Coachella”, trnameton Gazeta Metro.


Orlando Bloom kapi të fejuarën e tij Katy Perry në të pasme teksa po i dhuronte një puthje në festivialin “Coachella” në Kaliforni, të premtën, shkruan TheSun.

Aktori britanik, 42 ​​vjeç dhe këngëtarja, 34 vjeç, kanë qenë më të lumtur se kurrë që kur u fejuan në shkurt pas lidhjes tre vjeçare.

Çifti dukeshin të lumtur në shoqërinë e njëri-tjetrit, teksa po shijonin nga afër performancat e yjeve të njohura./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë