Loading…

Katy Perry tregon bashkëpunimin që e refuzoi dhe u pendua

  • 31/01/2023 | 15:44

Katy Perry tregon bashkëpunimin që e refuzoi dhe u pendua

Katy Perry së fundmi ka bërë një retrospektivë, ku ka treguar dhe një gabimi të sajin në lidhje me bashkëpunimet muzikore.


Ylli i popit tha se i vjen keq vetëm për një bashkëpunim që e refuzoi në të kaluarën.

Bëhet fjalë për një propozim nga Billie Eilish për këngën “Ocean Eyes”, para se artistja e re të merrte famën që ka aktualisht.

38-vjeçarja tha: “Ky ishte gabimi im më i madh, duke refuzuar një pjesë kaq të mrekullueshme të këtij artisti të mrekullueshëm”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë