Loading…

‘Kauboji’ kosovar, u arrestua në mes të Prishtinës me 3 revole në brez

  • 11/09/2018 | 12:02

‘Kauboji’ kosovar, u arrestua në mes të Prishtinës me 3 revole në brez

Një personit në Prishtinë ju janë gjetur në trupin e tij tri pistoleta pas një kontrollimi nga Policia e Kosovës.


Mësohet se tre pistolet e llojeve të ndryshme të gjetura në trupin e këtij njëriu,  janë konfiskuar nga ana e Policisë, shkruan gazetametro.net.

Me vendim të prokurorit i dyshuari i këtij rasti është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar pasi që gjatë kontrollit në trup i janë gjetur dhe konfiskuar tri pistoleta të llojeve të ndryshme. Me urdhër të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në komunikatën e policisë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]ro.net
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë