Loading…

“Ke hy n’gjynah, ti duhet…”, babai i Fifit shkon në Big Brother

  • 27/10/2021 | 08:36

“Ke hy n’gjynah, ti duhet…”, babai i Fifit shkon në Big Brother

Fifi ka qenë banorja më dinamike e Big Brother VIP. Gjatë spektaklit të mbrëmshëm ajo foli për familjen e saj dhe lidhjen që ka me ta.


“Kanë hequr dhe lekun e bukës që unë të bëhem dikushi. Babi është shoku im më i mirë. E kanë përjetuar keq kur erdha në Shqipëri 20 vjeçe. Nuk kisha lekë të shkoja, nuk kishin lekë të vinin. I ngjaj shumë të dyve, kom marr shumë nga ta” , tha ajo.

Ajo u surprizua nga babai i saj, i cili në fakt e mbushi me kritika, kur edhe i shkoi te shtëpia e BB VIP.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)

“Nuk je Filloreta që njoh unë. Ti duhet me mbështet njerin. Me qenë Leta babit. Ti ke hy në gjynah bab me do sene. Nuk je sjell mirë, nuk të kam edukuar me këto gjeste bab. Ti je çika jeme, duhet me tregu vetveten.”

“Unë kam bo do sene e kam kërku falje, po ka qenë shumë shtir mu përshtat bab.”

“Ti duhesh me më premtu që do jesh Filloreta jem.”

“Ta premtoj”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)

Më pas kur mbaroi surpriza, ajo hyri në shtëpi dhe banorët e pritën krahë hapur e të përlotur dhe e para që e përqafoi ishte Semi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë