Loading…

“Ke qenë burrë i besës e i fjalës”, vdes një zyrtar i Policisë së Kosovës

  • 08/05/2021 | 18:02

“Ke qenë burrë i besës e i fjalës”, vdes një zyrtar i Policisë së Kosovës

Ka vdekur zyrtari policor Bekim Krasniqi, ndërsa nuk dihen ende shkaqet.


Lajmin për vdekjen e tij e ka bërë të ditur familjari i tij, Val Krasniqi, përmes një postimi në Facebook.

“Lamtumire vëlla Bekim, Qofsh i parajsës, Ke qenë burrë i besës e i fjalës,Do te kujtoj me shumë mall”, ka shkruar Krasniqi në Facebook.

Lamtumire vëlla Bekim
Qofsh i parajsës
Ke qenë burrë i besës e i fjalës
Do te kujtoj me shumë mall

Posted by Val Krasniqi on Saturday, May 8, 2021

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë