Loading…

‘Ke qenë gjithmonë tullac?’, Blendi Fevziu përjeton momentin e sikletshëm

  • 10/10/2021 | 08:30

‘Ke qenë gjithmonë tullac?’, Blendi Fevziu përjeton momentin e sikletshëm

Gazetari Blendi Fevziu është rikthyer pas 40 vitesh në shkollën e tij fillore në Tiranë ku ka kujtuar plot nostalgji dhe emocione momentet e kaluara aty.


Blendi ka marrë një dhuratë shumë të veçantë nga emisioni, e cila është një kornizë me karakteristikat dhe notat e Blendit, por sigurisht nuk mund tu shpëtonte as pyetjeve të fëmijëve.

Madje një vajzë ka qenë kurioze nëse ai ka qenë gjithmonë tullac, e ndonëse paksa në siklet nuk ka ngurruar të përgjigjet.

“Jo, kam qenë me flokë madje kam këtu edhe një foto që ja tregova Fjoralbës, prit t’ja u tregoj”- ka thënë Blendi duke treguar telefonin.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë