Loading…

KEDS tregon në cilat zona do të ketë ndërprerje të rrymës

  • 24/01/2022 | 18:37

KEDS tregon në cilat zona do të ketë ndërprerje të rrymës

KEDS-i ka bërë të ditur se më 26 janar do të ketë ndërprerje të rrymës në disa zona të Komunës së Prishtinës.


Sipas njoftimit, ndërprerja e rrymës do të bëhet për shkak të punimeve në rrjet.

Njoftimi i plotë:

26.01.2022

Punime nga palët e treta

Prishtinë

1.

Nga TS 110/10kV Prishtina 7 do të ndërprehet:

Dalja 10/04 kV TS Ll. Sello 3 (kodi: 19000035121) prej orës 10:00 deri në ora 13:00

Vendet: shtëpitë në afërsi të udhëkryqit Llapnasellë deri te posta.

Arsyeja: Ndërrimi i ndërprerësit AS, sipas pëlqimit elektro-energjetik.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë