Loading…

Keisi bisedon me Antonetën: Nuk jam e dashuruar!

  • 17/03/2023 | 16:57

Keisi bisedon me Antonetën: Nuk jam e dashuruar!

Duke bërë xhiro rreth pishinës, Keisi ka folur me Antonetën për marrëdhënien e saj me Kristin.


Ajo ka thënë që ka një pëlqim për Kristin, por nuk është e dashuruar.

Keisi është shprehur se banorët kanë ndikuar që njohja e saj me Kristin të ecë shumë më shpejt seç duhet.

Sipas saj nëse gjërat nxitohen kanë një fund të shpejt.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë