Loading…

Kejvina fokuson vetëm të pasmet në fotografinë e fundit |PAMJE

  • 09/06/2019 | 10:04

Kejvina fokuson vetëm të pasmet në fotografinë e fundit |PAMJE

Modelja e njohur nga Shqipëria, Kejvina Kthella jo kotë njihet si një nga femrat më seksi shqiptare.


Biondina joshës këtë gjë e konfirmojë edhe me anë të një fotografi që solli nga qyteti spanjoll, Barcelona.

Kejvina si çdo herë tjetër në fokus kishte linjat e saj dhe të pasmet e formësuara, në një veshje të thjeshtë, xhinse dhe atlete, modelja dukej impresive dhe në super formë.

Kujtojmë që, Kejvina famën më të madhe e mori në emisionin ‘Xing me Ermalin’ dhe tani po vazhdon suksesshëm karrierën prej modele.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë