Loading…

Kejvina ‘kapet’ sërish me Kiarën, ironizon mbështetjen e saj për Luizin pas daljes nga ‘BBVA’

  • 29/03/2023 | 09:04

Kejvina ‘kapet’ sërish me Kiarën, ironizon mbështetjen e saj për Luizin pas daljes nga ‘BBVA’

Kejvina Kthella pasi u përjashtua nga “BBVA” ka bërë deklarata të shumta për disa nga banorët.


Modelja ka përkrahur Luizin, dhe e ka “ironizuar” Kiarën, madje e ka quajtur edhe fallse.

Kiara u eliminua të shtunën dhe pas daljes e ka mbështetur Luizin edhe më shumë se brenda shtëpisë.

Kejvina nuk ka humbur kohë dhe sërish është kapur për të.

Ajo e ka “ironizuar” mbështetjen e saj ndaj Luizit.

“Me luaneshat, kur dola jashtë e kuptova sa të mira janë, ju dua. Jam me ju luaneshat e mija, vazhdoni kështu, etj etj.”, ka shkruar modelja referuar fjalëve të Kiarës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë