Loading…

Kejvina Kthella shfaqet provokuese në fotografitë e fundit

  • 16/09/2020 | 16:53

Kejvina Kthella shfaqet provokuese në fotografitë e fundit

Modelja e popullarizuar shqiptare, Kejvina Kthella, ka befasuar sërish me fotografitë që ka ndarë së fundmi në rrjetet sociale.


Artistja, e cila numëron mijëra ndjekës në Instagram, këtë herë ka publikuar katër fotografi provokuese.

Kejvina së fundi ka publikuar disa fotografi, ku po duket tejet seksi.

E veshur me një fustan të zi të prerë anash, Kthella ka arritur të marrë vëmendje të madhe me dukjen e veçantë.

 

View this post on Instagram

 

LENA BERISHA ✨ @lenaberishaofficial @juxhinkurti @makeupbyelona

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

Kejvina vazhdon të jetë njëra ndër modelet më të kërkuara e më të suksesshme në tregun shqiptar.

 

View this post on Instagram

 

LENA BERISHA ? @lenaberishaofficial @juxhinkurti @makeupbyelona

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë