Loading…

Kejvina Kthella tërheqëse me pozat e reja: Jam unë, sheqeri

  • 18/01/2021 | 11:33

Kejvina Kthella tërheqëse me pozat e reja: Jam unë, sheqeri

Kejvina Kthella është padyshim ndër modelet më komentuara dhe njëherësh të pëlqyera.


Ajo ka arritur që të rrëmbejë zemrat e mijëra fansave, të cilët e përkrahin në mënyrë të vazhdueshme.

Për shkak të bukurisë dhe sharmit që ajo përçon përmes fotosesioneve, ka bërë që të jetë një modele tejet e suksesshme.

Sidoqoftë kësaj, në një postim në rrjetin social Instagram, ajo ka ngjallë reagime pozitive të fansave.

Bukuroshja bionde u shfaq me një fustan vezullues, që bënte t’i theksoheshin tiparet e bujshme trupore.

“Jam unë, sheqeri”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Sa i përket makijazhit dhe flokëve, Kejvina kishte zgjedhur modelet më të përsosura ndonjëherë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë