Loading…

Kejvina Kthella vazhdon ‘traditën’: Nuk i ndal pozat provokuese në bikine nga Dubai

  • 10/05/2021 | 08:11

Kejvina Kthella vazhdon ‘traditën’: Nuk i ndal pozat provokuese në bikine nga Dubai

Modelja shqiptare po poston fotografi nga pushimet.


Modelja shqiptare ka disa ditë që po viziton Dubain dhe ka provokuar rëndë me imazhe nga atje.

Ajo ka ndarë me fansat e saj pamje të ndryshme nga qëndrimi në vende luksoze që po bën, duke u shfaqur joshëse për Instagramit.

Së fundmi ajo publikoi njëimazh ku shihet me bikini ngjyrë të kaltër, duke pozuar për kamerën.

Fotografia morri pëlqime dhe komente menjëherë pas publikimit, duke e komplimentuar modelen për linjat trupore të cilat nuk ngurron t`i ekspozojë thuajse asnjëherë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KEJVINA (@kejvina_kthella)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë