Loading…

Kejvina mahnit me pozat e reja: Shfaqet e veshur me fustan nusërie, por si gjithmonë provokuese

  • 25/11/2020 | 11:19

Kejvina mahnit me pozat e reja: Shfaqet e veshur me fustan nusërie, por si gjithmonë provokuese

Kejvina pozoi me fustan nusërie në fotosesionin e fundit.


Kejvina Kthella është emër shumë aktiv, e cila vazhdimisht realizon fotosesione të reja.

Modelja, së fundi ka shpërndarë disa fotografi të reja nga seti fotografik, në të cilin shfaqet me fustan nusërie.

Në këto imazhe, Kejvina dukej për mrekulli, ndërsa pranoi komente e pëlqime të shumta nga ana e ndjekësve.

Në këto fotografi, modelja vuri në pah format trupore në fustanin e bardhë dhe po ashtu tiparet e fytyrës.

Kejvina është emër që në fushën e modës ka bashkëpunuar edhe me brende të njohura nga e gjithë bota, siç është “Guess”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë