Loading…

Kejvina po bëhet nënë: Tregon ajo me një fotografi

  • 24/05/2019 | 21:11

Kejvina po bëhet nënë: Tregon ajo me një fotografi

Kejvina Kthjella i ka kthyer në një mënyrë të preferuar, intervistat me ndjekësit e saj në Instagram, për të komunikuar me publikun.


Modelja preferon që t’i përgjigjet të gjitha pyetjeve dhe kurioziteteve që ata kanë për të. Interesi është i madh, pasi ajo përpiqet me çdo kusht që jetën e saj private ta mbajë larg syrit të publikut.

Një pyetje vërtet kureshtare ishte ajo e njërit prej ndjekësve në ditën e sotme.

Ai e ka pyetur modelen se kur mendon të bëhet nënë dhe Kejvina e ka shprehur hapur dëshirën për tu bërë me fëmijë.

Përgjigja e Kejvinës ishte surprizuese: “ 25…edhe një vit, pastaj dua beb”. Mesa duket shumë shpejt Kejvinën mund ta shohim si nënë.

 

Më të fundit
...
  • 05/08/2020 | 12:57
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë