Loading…

Kejvina shfaqet e zjarrtë me këtë stil

  • 22/09/2022 | 10:14

Kejvina shfaqet e zjarrtë me këtë stil

Modelja dhe valltarja Kejvina Kthella është dukur krejt ndryshe në fotosesionin e saj të fundit.


Bukuroshja shqiptare është shfaqur me një stil të përditshëm në fotot që ajo ka postuar në Instagram.

E veshur me xhinse dhe një bluzë që ekspozon belin e saj të hollë, Kejvina ka treguar anën e saj natyrale në këtë fotosesion.

Veshja është sportive, pasi që përcillet me një palë atlete si dhe një palë syze dielli dhe një shami ngjyrë rozë që përcillet po ashtu me një çantë te të njëjtit stil.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë