Loading…

Kelmendi e quan ‘turp’ mundësinë e rritjes së pagave për deputetë

  • 28/03/2017 | 18:42

Kelmendi e quan ‘turp’ mundësinë e rritjes së pagave për deputetë

Kryetari i Partisë Fjala, Gëzim Kelmendi ka kritikuar ashpër vendimin për rritjen e pagave dhe mëditjeve për deputetëve të Kuvendit të Kosovës.


Ai e ka quajtur të turpshme një gjë të tillë, dhe diçka që është kundër mirëqenies sociale të qytetarëve të Kosovës, përcjell gazetametro.net

Shikoni të plotë publikimin e Kelmendit:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë