Loading…

Kelmendi: Patriotike kërkesa për përdorimin e produkteve vendore (Video)

  • 24/01/2017 | 21:26

Kelmendi: Patriotike kërkesa për përdorimin e produkteve vendore (Video)

Ftesa e qytetarëve dhe Asociacioneve të Bizneseve në Kosovë për të përdorur produktet vendore ka marrë mbështetje edhe nga zëvendësvkryeministri i Kosovës, Ramiz Kelmendi.


Ai në emisionin “Politikë”  ka thënë se kërkesa për përdorimin e produkteve vendore është kërkesë e arsyeshme e qytetarëve.

Sipas tij, ftesa për të konsumuar prodhime vendore është ftesë patriotike dhe juridike. Ai ka thënë se pa mbështetjen e konsumit vendor, vendi nuk mund të shkoj përpara.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë