Loading…

Kendall Jenner ‘nuk ka turp’: Pozon me bikini që nuk i mbulojnë gati asgjë

  • 08/04/2021 | 17:26

Kendall Jenner ‘nuk ka turp’: Pozon me bikini që nuk i mbulojnë gati asgjë

Njëra nga motrat e klanit Kardashian-Jenner, Kendall, vendosi të ndezë imagjinatën e burrave me fotografi të reja në të cilat shfaqet super seksi, transmeton Gazeta Metro.


E ndërsa motrat e saj të famshme Kim dhe Khloe Kardashian i janë nënshtruar operacioneve të shumta dhe i kanë rritur në maksimum disa nga kthesat e tyre, duket se Kendall nuk ka ndryshuar asgjë në trupin e saj.

Edhe pse ajo shkruajti se kishte disa ndërhyrje në fytyrën e saj, Kendall mbeti besnike ndaj pamjes natyrale të gjinjve dhe vitheve të saj.

Modelja, e cila ka miliona në llogarinë e saj bankare dhe në Instagram, ku ndiqet nga më shumë se 158 milion fansa, hoqi kostumin e banjës që e kishte në miniaturë me ngjyrë lëkure dhe tregoi trupin e saj bombastik.

Në një fotografi si kjo, Kendall mblodhi më shumë 9 milionë pëlqime./gazetametro.net

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kendall (@kendalljenner)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë