Loading…

Këndellet Juventusi, shënon fitore ndaj Salernitanit

  • 30/11/2021 | 22:53

Këndellet Juventusi, shënon fitore ndaj Salernitanit

Juventusi i është rikthyer fitores në Serie A.

Pas humbjes nga Atalanta, Juve e ka mundur në udhëtim skuadrën e Salernitanan.

Dy sulmuesit, Alvaro Morata dhe Paulo Dybala shënuan për zonjën e vjetër.

Dybala shënoi i pari për mysafirët në minutën e 21’, duke e kaluar Juventusin në epërsi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë