Loading…

Kënga e Butrintit në sfond, kjo është pyetja e Efit për Kiarën

  • 30/01/2023 | 18:28

Kënga e Butrintit në sfond, kjo është pyetja e Efit për Kiarën

Moderatorja shqiptare, Kiara Tito, po vazhdon e komentohet për dashurinë e dikurshme me këngëtarin kosovar, Butrint Imerin.


Gjatë rrugëtimit të saj brenda “BBVA”, këngët e Butrintit po lëshohen në shtëpi.

E sigurisht, banorët janë kurioz të dijnë se cilat janë ndjesit e saj teksa i dëgjon ato.

Një pyetje të tillë e ka pranuar sot nga Efi, ku Kiara u shpreh se nuk bezdiset.

Ndryshe, Kiara dhe Luizi janë në njohje e sipër brenda “BBVA”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë