Loading…

Kënga e Don Xhonit dhe Erës dëgjohet përtej trojeve shqipfolëse

  • 03/10/2022 | 18:37

Kënga e Don Xhonit dhe Erës dëgjohet përtej trojeve shqipfolëse

Don Xhoni dhe Era Istrefi, kanë publikuar së fundi projektin e tyre “Hala”.


Vetëm pak ditë më parë, kanë arritur t’i kapin deri tani mbi 3.4 milionë klikime në YouTube, dhe jo vetëm kaq.

Kjo këngë tashmë po dëgjohet edhe jashtë trojeve shqipfolëse, madje shumë.

Të dy artistët kanë postuar tabelën që tregon se ku po qëndron kënga “Hala”.

Në Shqipëri, Maqedoni, Zvicër e Slloveni, kënga është në vendin e parë, duke pasur me Austrinë, Gjermaninë e Suedinë në vendin e tretë.

Rekomandime
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë