Loading…
Kënga e Rona Nishliut në X Factor Rumania
  • 07/11/2018 | 23:24

Kënga e Rona Nishliut në X Factor Rumania

Versioni shqip i këngës “Suus” e Rona Nishliut është interpretuar nga një rumune në X Factor Rumania.

Kjo këngë, me të cilën Nishliu përfaqësoi Shqipërinë në Eurovizion, ka qenë kënga e përzgjedhur e një konkurrenteje në X Factor në Rumani.

Kënga e Nishliut në Eurovision kishte arritur të bëhej ndër përfaqësimet më të fuqishme në këtë event të këngës europiane.

Ky interpretim në X Factor Rumania tash ka marr afër 90 mijë klikime dhe interpretimin e këngës ‘Suus’ të vajzës rumune mund ta dëgjoni në këtë link:

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë