Loading…

Kënga ‘Mora fjalë’ në klube, Skivi kritikon kolegët teksa i drejtohet Shkurte Fejzës: A po të paguajnë ndonjë gjë

  • 06/08/2022 | 20:12

Kënga ‘Mora fjalë’ në klube, Skivi kritikon kolegët teksa i drejtohet Shkurte Fejzës: A po të paguajnë ndonjë gjë

Nëpër klube kanë nisur ta këndojnë “Mora fjalë”, Skivi kritikon kolegët teksa i drejtohet Shkurte Fejzës: A po të paguajnë ndonjë gjë?


Pasi është parë që thuajse në çdo mbrëmje është duke u kënduar hiti i Shkurte Fejzës “Mora fjalë”, ai theksoi që kjo duhet të ndalohet.

I njëjti në një postim tjetër ka etiketuar këngëtaren duke e pyetur nëse janë duke e paguar.

“Peticion që të mos këndohet kënga ‘Mora Fjalë’”, tha ai në njërin nga shkrimet që ka shpërndarë në InstaStory.

“Shkurte Fejza a janë duke ju paguar ndonjë gjë apo hiq? Motive kombëtare nëpër klube”, vazhdoi tutje Visar Shala (emri i vërtetë).

Reagimi i Skivit u bë pasi në një koncert shihej duke u interpretuar “Mora Fjalë” nga Butrint Imeri.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë