Loading…

Këngët patriotike jehojnë para selisë së Gjykatës Speciale në Hagë

  • 15/07/2020 | 20:11

Këngët patriotike jehojnë para selisë së Gjykatës Speciale në Hagë

Presidenti i vendit Hashim Thaçi është duke u intervistuar si i dyshuar për krime lufte nga Dhomat e Specializuara në Hagë për ditën e tretë me radhë.

Gazetari i Deutsche Welle, Bahri Cani është duke e përcjellur intervistimin e Thaçi që tri ditë, teksa sot lidhja e tij direkte në emisionin Info Magazine u shoqërua me këngë patriotike kushtuar Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

Një numër i konsiderueshëm i qytetarëve kishin udhëtuar nga vende të ndryshme të botës për në Hagë për të mbështetur presidentin Thaçi.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë