Loading…

Këngëtari i njohur kosovar del pozitiv në Covid-19

  • 30/06/2020 | 19:53

Këngëtari i njohur kosovar del pozitiv në Covid-19

Këngëtari kosovar, Yll Valla ka rezultuar pozitiv me koronavirus.


Këtë e ka konfirmuar vet këngëtari në një prononcim për GazetaBlic, ku i njëjti tha se ditën e sotme ka marrë lajmin se ka rezultuar pozitiv.

“Po dje jam testuar, ndërsa sot më lajmëruar se kam rezultuar pozitiv”, u shpreh këngëtari.

Ndryshe, Yll Valla punon zyrtar në Ministrinë e Pushtetit Lokal dhe tashmë ai do jetë në izolim plot 14 ditë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë