Loading…

Këngëtari i njohur publikon këngën e dedikuar për Kobe Bryant

  • 28/01/2020 | 19:38

Këngëtari i njohur publikon këngën e dedikuar për Kobe Bryant

“6 Rings” titullohet kënga kushtuar basketbollistit të ndjerë Kobe Bryant.


Basketbollisti i njohur, Kobe Bryant, ka ndërruar jetë më 26 janar, në një aksident tragjik me helikopter.

Këngëtari me nofkën Bad Bunny, i ka kushtuar këngë basketbollistit të ndjerë, Kobe Bryant.

Kënga mban titullin “6 Rings”, ndërsa ka tekst prekës dedikuar yllit të NBA, vdekja e të cilit tronditi të gjithë.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin dedikuar Kobe Bryant.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë