Loading…

Këngëtari kosovar ndan një fotografi intime me të dashurën

  • 04/12/2020 | 19:58

Këngëtari kosovar ndan një fotografi intime me të dashurën

Gent Fatali, si rrallëherë publikoi foto me të dashurën.


Gent Fatali është ndër ata artistë që dëshiron ta mbajë jetën private larg vëmendjes së medieve.

Këngëtari, që prej verës nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri, por po e shijon në maksimum lidhjen me Rozafën.

Së fundi, Genti publikoi një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, në të cilën shfaqet në përqafim të partneres.

Në atë imazh, ai po pranonte një puthje plot pasion nga Rozafa, ndërsa në fytyrë kishte shenja nga buzët e saj.

Kujtojmë se “Melodia” titullohet projekti i fundit muzikor nga Gent Fatali, të cilin e solli në duet me Skerdi Agon.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë