Loading…

Këngëtarja e famshme nxjerr fotografi nga dasma e saj më 1992

  • 19/06/2021 | 19:34

Këngëtarja e famshme nxjerr fotografi nga dasma e saj më 1992

Vazhdon të jetë e dalluar si për zërin e saj ashtu edhe në jetën private.


Remzie Osmani mbetët një emër i dalluar në shumë aspekte, andaj edhe shpesh qëndron në krye të mediave rozë.

Pasi që shumë momente qëndron afër ndjekësve të saj, ajo nuk ndalet duke publikuar imazhe të shumta.

Këtë herë, në fotografinë e bukur ajo shihet se sa madhështore ka qenë e rregulluar në ditën më të rëndësishme të jetës.

‘Në vitin 1992 dita e martesës time, dhe më shumë ka njerëz andej kah oborri’, ka shkruar në postim këngëtarja.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë