Loading…

Këngëtarja e famshme zhduket nga “Instagram”-i menjëherë pas fejesës, zbulon arsyen

  • 15/09/2021 | 19:40

Këngëtarja e famshme zhduket nga “Instagram”-i menjëherë pas fejesës, zbulon arsyen

Pak ditë pasi zbuloi përmes postimeve në rrjetet sociale se është fejuar, Britney Spears u zhuk krejt papritur nga “Instagrami”.


39-vjeçara e cila së fundmi është zgjedhur edhe si personi më me ndikim në botë, nuk i paralajmëroi fansat më parë për këtë vendim.

Rregullo problemet e tua në shtrat për 5 sekonda
Por përmes një postimi në “Twitter”, këngëtarja me famë botërore vendosi që të tregonte arsyen që e çoi në këtë vendim që i habiti miliona ndjekësit e saj.

“Mos u shqetësoni miq…thjesht po marr një pushim nga rrjetet sociale për të festuar fejesën time. Do kthehem shpejt” ,- shkroi këngëtarja në Twitter.

Kujtojmë se artistja ka shpallur fejesën me të dashurin e saj me një postim të mrekullueshëm ku shfaq një unazë diamanti. “Nuk mund ta besoj’, shkroi Spears.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë