Loading…

Këngëtarja e njohur bie keq nga skena gjatë përformancës |VIDEO

  • 22/10/2018 | 23:14

Këngëtarja e njohur bie keq nga skena gjatë përformancës |VIDEO

Derisa ishte duke performuar në Biloxi, Misisipi, Paula Abdul, ra nga skena.


Videoja e mëposhtme tregon momentin kur 56-vjeçarja teksa ishte duke kënduar, bie në pjesën e publikut, transmeton Klan Kosova.

Një fans ka thënë për People se artistja u ngrit sërish në këmbë dhe përfundoi performancën.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë