Loading…
Këngëtarja e njohur shqiptare poston fotografitë pa operacione plastike
  • 14/04/2019 | 17:20

Këngëtarja e njohur shqiptare poston fotografitë pa operacione plastike

Për Grera Koçin është aluduar tej mase për operacionet e saj plastike, të cilat nuk i ka pranuar asnjëherë, transmeton Gazeta Metro.


Por ky mohim nuk po përshtat aspak me fotot e fundit që i ka postuar ajo në profilin e Instagramit.

Fotografitë e saj janë realizuar kohë më parë dhe vrehen qartë ndryshimet që kanë pësuar në fytyrën e saj.

Nuk i dihet nëse këngëtarja e ka bërë me qëllim këtë gjë apo edhe nuk e ka vërejtur. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë