Loading…

Këngëtarja e njohur tregon duke bërë “twerk” se është ndarë nga i dashuri

  • 22/10/2020 | 22:44

Këngëtarja e njohur tregon duke bërë “twerk” se është ndarë nga i dashuri

Pak muaj më parë, në rrjet u përfol se Jessie J dhe Channing Tatum i kanë dhënë fund lidhjes.


Një burim pranë çiftit tregoi se dyshja e kanë mjaft përzemër njëri-tjetrin, por kanë kuptuar që është më mirë ta lënë pas historinë e tyre.

Jessie ka reaguar për herë të parë që pas këtyre lajmeve, duke konfirmuar ndarjen publikisht. Ajo ka publikuar në Instagram një video duke bërë “twerk”, për të treguar se po jeton një jetë beqare.

“Jeta beqare në pandemi”, ka shkruar Jessie krahas videos.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë