Loading…

Këngëtarja kosovare e thumbon Encën: Nuk ka lidhje me muzikë

  • 27/11/2020 | 21:33

Këngëtarja kosovare e thumbon Encën: Nuk ka lidhje me muzikë

Këngëtarja Shkenda Dubova këtë javë ishte pjesë e rubrikës ”Mes 2” në Express Rozë.


Një nga pyetjet provokative ishte se cila këngëtare nuk ka lidhje me muzikë, e mes Fjolla Morinës dhe Encës, ajo zgjodhi këtë të dytën.

Se si reagoi ajo ndaj të gjitha pyetjeve dhe kë zgjodhi e shihni në linkun më poshtë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë