Loading…
Këngëtarja kosovare i futet në shtrat prezantuesit amerikan
  • 11/10/2018 | 09:31

Këngëtarja kosovare i futet në shtrat prezantuesit amerikan

Dua Lipa ka befasuar prezantuesin e njohur amerikan, Jimmy Kimmel, me një performancë të hitit të saj të fundit “Electricity” duke i hyrë në dhomën e gjumit Kimmelit.


Gruaja e komedianit, Molly McNearney, e organizoi gjithë befasinë, që është e ngjashme me atë që më parë bënë Rihanna, Britney Spears e Miley Cyrus.

Këngëtarja kosovare performon bashkë me disa valltarë tjerë dhe për një moment hipën edhe në shtratin e amerikanit që zgjohet nga gjumi dhe mbetet tërësisht i shtangur.

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë