Loading…

Këngëtarja kosovare revoltohet: Sonte do të ikja nga ky vend

  • 10/10/2021 | 10:33

Këngëtarja kosovare revoltohet: Sonte do të ikja nga ky vend

Linda Hakaj është këngëtarja e njohur kosovare me zërin e mrekullueshëm dhe ngjyrën e pa krahasueshme që posedon.


Linda, është irrituar me realitetin aktual në vend dhe ja se çfarë thotë:

Rritet çmimi i energjise
Rritet çmimi i naftës
Rritet çmimi i artikujve esencial ushqimor
Rritet çmimi i mbijeteses……………. etj etj etj
Ora policore , po…….

Me punu nuk ke mundesi……..

Diaspora se ka obligim me na mbajt gjithe jeten…….
Denime kaaaah te sillesh……..
As termine ne mbasada nuk po ka mundesi me me caktu se jane blloku faqet kreeejt
( SE SOT KISHA SHKU PREJ KETIJ VENDI)
qe fort e du, e me dhem shpirti çdo dite e ma shume.
!!Mos komentoni najsen palidhje se sot baaash keq jam tu i perjetu keto çka po ndodhin keto ditet e fundit.
Kthjelluni ju qe premtuat neper fushata e qe po premtoni!!!!!!!!!

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë