Loading…

Këngëtarja kosovare tregon se me cilin ‘VIP’ do dëshironte të izolohej në karantinë

  • 23/05/2020 | 22:26

Këngëtarja kosovare tregon se me cilin ‘VIP’ do dëshironte të izolohej në karantinë

Diona Fona ka zgjedhur sportistin e njohur si partner të karantinës.


Diona Fona është një përdoruese aktive rrjetit social Instagram, dhe së fundi ajo ka sfiduar veten me disa pyetje, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja është pyetur se me cilin personazh ‘VIP’ do dëshironte të mbyllej në karantinë, dhe përgjigja e dhënë nuk pritej.

Ajo ka zgjedhur boksierin Anthony Joshuan me të cilin do izolohej, dhe thotë se nuk ka ndonjë arsye speciale veçse do kishte mësuar ndonjë trik në boks.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë