Loading…

Këngëtarja shqiptare mbush 20 vjet, ylli botëror ia uron ditëlindjen

  • 10/02/2019 | 15:14

Këngëtarja shqiptare mbush 20 vjet, ylli botëror ia uron ditëlindjen

Këngëtarja shumë simpatike për publikun, Diona Fona, dje ka festuar ditëlindjen e 20-të, transmeton Gazeta Metro.


Diona ka pranuar urime të shumëta nga miq, familjarë e fansa.

Mirëpo, një urim më i veçantë asaj i erdhi nga aristi me famë botërore, Jason Derulo.

“Urime ditëlindja, shpresoj që ky vit të jetë më i miri në jetën tënde. Shijoje”, ka thënë ndër të tjera Derulo.

Për ndryshe, Diona Fona ani pse e re në moshë, ka arritur të pëlqehet në publik me projektet që ka lansuar./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë