Loading…

Keni obligime të rëndësishme dhe keni flokë të yndyrshëm? Një ‘trik’ do t’jua shpëtojë ditën

  • 29/10/2021 | 00:05

Keni obligime të rëndësishme dhe keni flokë të yndyrshëm? Një ‘trik’ do t’jua shpëtojë ditën

Procedura është shumë e thjeshtë.


Ndoshta as ju dhe as ne në atë situatë nuk do të dinim vërtet çfarë të bënim, por kjo është arsyeja pse ka një zgjidhje për gjithçka në Tik-Tok.

Një përdoruese regjistroi një video të shkurtër në të cilën tregoi se si t’u jepni flokëve tuaj kohë shtesë dhe ta kaloni ditën pa i larë, transmeton Telegrafi.

E gjitha që duhet të bëni është që flokët e lëshuar t’i ndani në mes, pastaj me kokën e lëshuar përpara, nga xhufkat në pjesën e përparme thurni dy gërsheta të holla.

Pasi t’i keni thurur, gërshetat vendosni prapa dhe me një llastik forconi pjesën e pasje të flokëve, pastaj gjithë procedurën përsëriteni edhe ne anën tjetër.

Në këtë mënyrë do të bëni një  teknikë që do t’u pëlqejë veçanërisht atyre që vërtet janë adhuruese të këtij modeli flokësh.

@sar____h1##fyp ##foryou ##frenchplaitgang❤️ ##hair ##hairwithsar ##greasyhairstyle ##summerhair ##MaybellineSwipeIt

♬ Big Shark – Russ Millions

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë