Loading…

Keni probleme me hapsirën, ja disa mënyra si t’i organizoni gjërat

  • 30/12/2016 | 17:44

Keni probleme me hapsirën, ja disa mënyra si t’i organizoni gjërat

Të gjithë kemi shumë gjëra nëpër shtëpitë tona, të cilat janë të nevojshme por thjeshtë nuk dijmë se ku ti vendosim, apo kemi hapësira të vogla që thjeshtë nuk i zë, transmeton Gazeta Metro.


Ajo çfarë mund të bëjmë është që të integrojmë disa gjëra në një objekt.

E për t’i realizuar këto ju sjellim disa ide më poshtë.

99

2273705-coach-650-ffccf4c764-14828315892273755-display-itjpg-88340982fff9e141-650-0b30b10ee5-14828315892273905-e44c79f48c68-650-25f15ca37c-14828315892274105-2013011408052325-wysuwana-waska-szafka-w-kuchni-650-fc72e3f758-14828315892274155-1908305-r3l8t8d-650-311121829-650-a542d8629a-14828315892274355-712583-650-48764485ed-14828315892274605-shelf-650-a542d8629a-14828315892275005-rachel-650-6aa17a4393-14828315892275105-hot-iron-holster-1-650-57dd0a12f8-14828315892275405-l-3205-13752563351061459632-650-a1f6ed0bea-1482831589

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë