Loading…

Kërcënim me bombë qendra e famshme tregtare, evakuohen punonjësit

  • 09/12/2022 | 11:23

Kërcënim me bombë qendra e famshme tregtare, evakuohen punonjësit

Në qendrën e famshme tregtare “East Gate Mall” në Shkup është raportuar për një bombë, pas së cilës policia është kundërpërgjigjur dhe ka evakuuar të gjithë qendrën tregtare dhe të gjithë punonjësit derisa janë duke vazhduar kontrollet.


Kjo është hera e parë që kërcënohet një qendër tregtare, pasi ka pasur kërcënime për shkollat.

Dje një kërcënim është dërguar edhe në Bankën Popullore në Maqedoninë Veriore.

Metro do të ju mbajë të informuar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë