Loading…

Kërcënon dhe u kërkon para prindërve, arrestohet prishtinasi

  • 12/07/2020 | 14:25

Kërcënon dhe u kërkon para prindërve, arrestohet prishtinasi

Një person është arrestuar në Prishtinë, i cili brenda në shtëpi i kishte fyer dhe kishte kërkuar para nga prindërit e tij dhe më pas nga nervoza me një thikë e kishte lënduar veten në këmbë.


Policia thotë se si pasojë e veprimeve të të dyshuarit viktimat janë ndier të frikësuar dhe rrezikuar, andaj i dyshuari pasi ka marrë tretman mjekësor me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë.

Sipas njoftimit, i dyshuari në shtëpi kishte fyer dhe kishte kërkuar para nga prindërit e tij dhe më pas nga nervoza me një thikë e kishte lënduar veten në këmbë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë