Loading…

Kërcimi i fermerit që u ndjek nga 8 milionë njerëz (Video)

  • 19/01/2017 | 13:03

Kërcimi i fermerit që u ndjek nga 8 milionë njerëz (Video)

Një fermer nga New York, Jay Lavery, 50 vjeçar, ka treguar se duke u kujdesur për punët e përditshme nuk duket të jetë punë e rëndë për 50 vjeçarin.

Fermeri  kishte filmuar një video duke kërcyer nën tingujt e këngës “Cheap Thrills”, por veçantia është se kërcimi është realizuar në stallën e kafshëve.

“I kuptoj kur të gjithë janë në depresion në mes të dimrit, ndërsa duke bërë diçka te tille, shpresoj tu dhuroj njerëzve një buzëqeshje, ” tha Lavery.

“Kërcimi më ndihmon të ngrohem në stallë”,  nis tregimin e tij Lavery, video e të cilit është shikuar nga rreth 8 milionë njerëz nga e gjithë bota.

Performanca e tij ka frymëzuar edhe shumë njerëz duke luftuar dhimbje kronike ose probleme./gazetametreo.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë