Loading…

Kërkohej ndërkombëtarisht: Arrestohet në Fushë Kosovë

  • 13/07/2019 | 15:09

Kërkohej ndërkombëtarisht: Arrestohet në Fushë Kosovë

Njësiti për Persona të Arratisur, bazuar në një urdhër arrest ndërkombëtar, pasditen e djeshme ka vënë në pranga një person i cili kërkohej ndërkombëtarisht, transmeton Gazeta Metro.


Pasditen e djeshme rreth orës 19:25 në Fushë Kosovë, Njësiti për Persona të Arratisur së bashku me Njësinë e Parë Intervenuese (NJSI), ka arrestuar një të dyshuar mashkull shtetas i Gjermanisë me akuzën për trafikim me narkotik.

I dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Fushë Kosovë 12.07.2019 – 19:25. Bazuar në një urdhër arrest ndërkombëtar Njësiti për Persona të Arratisur (FAST KOSOVA) së bashku me Njësinë e Parë Intervenuese (NJSI) ka arrestuar një të dyshuar mashkull shtetas i Gjermanisë me akuzën për trafikim me narkotik. I dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.”, thuhet në raportin policor./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë